Jindřichohradecká nemocnice otevírá novou výdejnu léků

4. 10 2016 | Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s., otevírá nové pracoviště své lékárny – druhou výdejní část pro veřejnost. Ta je umístěna u hlavního vjezdu do nemocnice, konkrétně u kruhového objezdu z ulic Vídeňská a Jáchymova.  

„Toto pracoviště s dobrou dostupností je k dispozici všem, především však zajistí bezprostřední lékárenskou péči pacientům ambulancí umístěných v pavilonu E jindřichohradecké nemocnice a těm, kteří procházejí hlavním vchodem nemocnice,“ uvedl ředitel Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s., Ing. Miroslav Janovský. 

Novostavba výdejny Lékárny Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s., včetně vybavení stála zhruba 10 milionů korun, které nemocnice uhradila z vlastních zdrojů.

Kromě výdeje běžných i speciálních léků předepisovaných na recept, volně prodejných léků  a potravinových doplňků se lékárna specializuje na prodej zdravotnických pomůcek i jejich výdej na předpis. „Pacienti si mohou nejen vybrat ze širokého sortimentu, ale i objednat pomůcku ze širší katalogové nabídky nebo dle vlastních požadavků a vše pak pohodlně vyzkoušet v příjemných, k tomu určených prostorách. Další službou pacientům jsou krátkodobé zápůjčky vybraných pomůcek,“ sdělila PharmDr. Olga Mladá, vedoucí lékárny s tím, že v této souvislosti nemocnice ukončila provozování prodejny zdravotnických potřeb Zelená Hvězda.

Lékárna je otevřena od 7,30 do 17,00 během pracovních dnů. Po dořešení personálního obsazení dojde k rozšíření otevírací doby. Léky i pomůcky lze objednat i předem telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Většina objednávek je k dispozici do druhého pracovního dne. V lékárně lze platit v hotovosti, platební kartou, poukázkou Sodexo (Vital pass, Flexi pass, Flexi card, Dárkový pass) i bankovním převodem.

 

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO