VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ – SVĚTELNÉ OZDOBY RETLUX

Módní trendy se samozřejmě nevyhýbají ani vánočním výzdobám. Letošními hity jsou minimalistické prvky, dekor jemných krajek, průhledné a skleněné materiály. Milovníci barev se letos obzvlášť „vyřádí“, protože budou jednoznačně vládnout barvy duhy. Značka Retlux letos představuje krásné minimalistické svítící doplňky, které lze použít jak na dekorování stromečku, tak jako součást originální vánoční aranže umístěné do mís a váz.

Jemné a elegantní řetězy s LED NANO diodami, jsou vhodné na stromeček i jako součást výzdoby. Řetěz o délce 3m je osázen 30 LED NANO světýlky, které působí velice subtilně. Časovač umožnuje nastavit režim zapnutí a vypnutí světel v požadovaném módu. Klasický studený a teplý svit modelů RXL 258 a RXL 259 dokonale doplňuje multicolor řetěz RXL 260. Dalším z řady bateriových NANO řetězů, je model RXL 273, který okouzlí originálními diodami ve tvaru sněhových vloček.

Vánoční řetězy NANO bateriové k dostání za 109,- Kč.

Moderní světelné řetězy v trubici jsou hitem posledních let. Model RXL 278 v délce 10m a přívodním kabelem 5m zaručuje pohodlné obtočení kolem celého vánočního stromku. Řetěz je vybaven 150 LED NANO diodami, které vyzařují příjemné teple bílé světlo. Trubicový řetěz je ideální i k originálnímu dekorování – jednoduše smotat do „hnízda“ a položit na podklad např. z organzy. Úspěch zaručen!

Vánoční řetěz NANO v trubici RXL 278 zakoupíte za 469,- Kč.

Kuličky na stromeček se v rodinách dědí z generace na generaci. Moderní trendy letos radí kombinaci starých a nových ozdob, krajkové motivy a hlavně světlo! Značka RETLUX představuje designové světelné řetězy  RXL 271 (teplá bílá) a RXL 272 (studená bílá) s 20 LED diodami, které jsou umístěny v jemných krajkových kuličkách. Celková délka kabelu je 3m + 0,3 přívodní šňůra. Krásně ozdobí vnitřní stranu oken, orámuje zrcadlo nebo pokojovou květinu.

Kuličky stříbrné, RXL 27 20 LED cena 199,- Kč.

Pohádkově kouzelnou atmosféru vytvoří LED žárovka s 3D efektem RXL 309. Zlatá žárovka svítí až 30 000 hodin a po jejím zapnutí se rozzáří tisíce barevných světélek, které vás dostanou do úžasu. Patice E27 pasuje do většiny standartních objímek.

LED žárovka s 3D efektem RXL 309 je dostupná za cenu 369,- Kč.

Hvězdná výzdoba okna za pár minut? Žádný problém! Malé svítící akrylové hvězdičky RXL 283 změní v okamžiku okno v hvězdné nebe. Na kabel o délce 1,5m je možno zavěsit až 10 LED hvězd. V případě, že okno otevíráte a bojíte se nepraktického „klimbání“ světýlek, zvolte akrylové hvězdy s přísavkami RXL 284.

Akrylové hvězdy pořídíte od 109,- Kč.

Tradiční svítící závěsy do oken jsou vánoční klasikou, která jemně podbarví sváteční atmosféru. Vánoční síťka do okna RXL 298 rozsvítí okno 120 LED diodami, které jsou vzájemně propojeny do vzoru. Ozdobíte s ní okno až o šířce 2,1m. Druhý závěs na římsu RXL 297 má délku 2,4m a díky možnosti propojení s dalšími řetězy, je možno vytvořit dlouhou světelnou řadu. V rámci jednoho adaptéru můžete zapojit až 5ks řetězů. Oba dva modely do oken jsou mrazuvzdorné až do -15°C a tak je možno je použít i jako venkovní dekoraci.

Vánoční závěsy zakoupíte od 439,- Kč.

Vánoční svítidla, řetězy a další dekorace jsou náporem na elektrickou síť. Proto, abyste předešli možným výbojům, zapojte tyto osvětlení do přepěťových ochran SENCOR. Ty ochrání vaše přístroje i domov samotný. Přepěťové ochrany SENCOR jsou nabízeny v několika variantách – od jednoduché pro jeden spotřebič přes mnohanásobné s USB konektory pro nabíjení připojených zařízení. Cenově jsou dostupné již od 229 Kč.