Ve čtvrti Krásné Březno v Ústí nad Labem řidič osobního automobilu v úterý srazil chodkyni. Skončila v péči lékařů. Svědci nehody šoféra vytáhli z vozu a zbili ho. Lékaři muže převezli do nemocnice. Uvedla to mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová. Podle ní to není první případ, kdy do řešení automobilové nehody před příjezdem policie zasáhli přítomní.