Eshop s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty

Firma byla založena v květnu 1995, jako jedna z prvních specializovaných prodejen s vybavením pro domácí i profesionální posilovny v České republice. V roce 1996 pak byla zahájena i výroba vlastních strojů, které už v té době splňovaly ta nejpřísnější kritéria na funkčnost, bezpečnost a design. Za další rok byl pak sortiment firmy rozšířen o solária, potřeby pro bojové sporty a stolní tenis.

V naší nabídce najdete kompletní vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis, solária a bojové sporty. Výrobky 70 firem, od nejlevnějších až po plně profesionální modely. Široký sortiment rotopedů, crossových, běžeckých a veslařských trenažerů, steppery, posilovací stroje pro domácí i proficentra, potřeby pro stolní tenis, aerobic.

Naše prodejna patří v současnosti mezi tři největší specializované obchody v ČR a ročně zrealizuje přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využívá skladů v Liberci, v Praze a Olomouci. Na prodejní ploše 400m2 je zde vystaveno přes 90 typů rotopedů, eliptiků, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Prodejna se nachází několik set metrů od výpadovky na Prahu za obchodním centrem NISA na adrese Kubelíkova 679, Liberec 8, k dipozici je u ní parkoviště. Součástí haly jsou i sklady, veškeré zboží lze tedy v případě zájmu odvézt, případně se domluvit na dovozu našimy techniky.

http://www.fitham.cz