Metro na lince B mezi Smíchovským nádražím a Florencí v centru Prahy ve čtvrtek ráno v obou směrech zhruba dvě hodiny nejezdilo. Provoz byl obnoven kolem 06:45, vyplývá z informací na webu pražského dopravního podniku (DPP). Dopravce původně informoval o srážce metra s člověkem ve stanici Anděl, mluvčí DPP Aneta Řehková ale později upřesnila, že vlak narazil do překážky, což byl spadlý kabel. Záchranáři k události nevyjížděli, řekl mluvčí pražské záchranné služby Karel Kirs.