Vláda Andreje Babiše už tři hodiny jedná mimo jiné o tom, kdo se za Českou republiku zúčastní v červenci summitu Severoatlantické aliance v turecké Ankaře. Jednání se tentokrát nezúčastní prezident Petr Pavel, který opakovaně zmínil možnost kompetenční žaloby, když mu to vláda neumožní. Tisková konference byla ohlášena na 14:30.